Rebel čmelíkostop spray 250 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rebel čmelíkostop spray 250 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rebel čmelíkostop spray 250 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rebel čmelíkostop spray 250 ml?

Rebel čmelíkostop spray 250 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rebel čmelíkostop spray 250 ml
Kde koupit:
obchody Rebel čmelíkostop spray 250 ml
Kompletní specifikace:
popis Rebel čmelíkostop spray 250 ml
Český návod:
návod Rebel čmelíkostop spray 250 ml

Rebel ČMELÍKOSTOP Složení: p. butoxid; fenoxycarb; deltamethrin Indikace: Ochrana proti zevním ektoparazitům – čmelíkům kuřím. Přípravek hubí dospělý hmyz a jeho vývojová stádia a významným způsobem přispívá ke zlepšení ekonomiky chovu. Zejména u holubů, kuru domácího, a drobného ptactva. Použití: Přípravek se aplikuje na prostory v nichž zvířata přebývají, po důkladné mechanické očistě stěn, podlah a dalších zařízení chovných prostorů. Neaplikuje se na potravinová zvířata. Při silném zamoření je třeba pravidelnější použití cca. jednou za 3 měsíce. U slabšího zamoření stačí jednou za 6 měsíců. Přípravek působí dlouhodobě jako dotykový jed. Vhodné je použít přípravek i jako prevenci před naskladněním.
Tento výrobek je zařazen mezi veterinární vyhrazená léčiva. Veškeré případné informace k… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná