Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací?

Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací
Kde koupit:
obchody Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací
Kompletní specifikace:
popis Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací
Český návod:
návod Red Dingo Vodítko jednobarevné přepínací

Přepínací vodítko Red Dingo. Délka je nastavitelná pomocí dvou karabin v rozmezí 1,0 – 2,0 m. Šířka popruhu 20 mm. Vodítka Red Dingo jsou vyrobené z kvalitního nylonového popruhu. Okraje jsou hustě tkané pro ještě větší odolnost vůči oděru. Přepínací vodítka mají dvě karabiny a s jejich pomocí lze délku snadno nastavovat podle potřeby. Karabiny Red Dingo patří mezi jedny z nejpevnějších na trhu a díky unikátnímu výměnnému systému je možné jednu z karabin snadno vyměnit. Vodítko je vybaveno jednou standardní karabinou a jednou výměnnou klasickou karabinou Red Dingo. Ostatní karabiny ve tvaru psa je možné dokoupit samostatně. Více najdete v kategorii Karabiny. Kroužky jsou vyrobené z velmi kvalitní karbonové oceli. Zakončení popruhu je pod úhlem 20 stupňů tak, že jsou všechny spoje velice… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná