Reedog svítící obojek pro malé a střední psy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Reedog svítící obojek pro malé a střední psy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Reedog svítící obojek pro malé a střední psy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Reedog svítící obojek pro malé a střední psy?

Reedog svítící obojek pro malé a střední psy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Reedog svítící obojek pro malé a střední psy
Kde koupit:
obchody Reedog svítící obojek pro malé a střední psy
Kompletní specifikace:
popis Reedog svítící obojek pro malé a střední psy
Český návod:
návod Reedog svítící obojek pro malé a střední psy

Svítící obojek pro malé a střední psy ve velikostech S – 22 až 40cm, M – 32 až 50cm, L – 42 až 60cm. 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy : žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá a zelená.
Nestresujte se tím, že se vám váš čtyřnohý miláček ztratí na procházce v temném parku – pořiďte mu svítící LED obojek! Obojek spolehlivě ochrání vašeho psa nebo kočku před nepozorností řidičů. Navíc budete díky němu mít o vašem čtyřnohém miláčkovi vždy dokonalý přehled. Dny se pomaličku krátí a tma přichází pořád dřív a dřív. Mějte svého pejska nebo kočičku pořád pod kontrolou, i když se vám zaběhne od pouličního osvětlení. Díky svítícímu obojku se vám nikdy neztratí z dohledu. Svítící obojky jsou vyrobeny z nezávadného materiálu, který bude vašemu miláčkovi příjemný. Skládají… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná