Riccia fluitans – Trhutka plovoucí recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Riccia fluitans – Trhutka plovoucí a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Riccia fluitans – Trhutka plovoucí před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Riccia fluitans – Trhutka plovoucí?

Riccia fluitans – Trhutka plovoucí důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Riccia fluitans – Trhutka plovoucí
Kde koupit:
obchody Riccia fluitans – Trhutka plovoucí
Kompletní specifikace:
popis Riccia fluitans – Trhutka plovoucí
Český návod:
návod Riccia fluitans – Trhutka plovoucí

Ricci fluitans lze nalézt po celém světě jako plovoucí vodní mech. Takashi Amano, ji popularizoval jako akvarijní rostlinu a dnes se používá jako druh ideální pro přední oblasti nebo dokonce jako vázána na dřevo nebo kameny. Existují nejméně čtyři varianty tohoto druhu – Japonsko, Evropa, Thajsko a Singapur, a pouze Japonská může růst ponořeně. Pokud se používá jako přední druh, je nutné časté ořezávání kvůli konstantní a rychlemu růstu směrem k povrchu. Není složitá na pěstování pokud má dostatek světla a růst se může podpořit přidáním CO2. česky: Trhutka plovoucí
IN-VITRO rostliny mají oproti klasickým řadu výhod: v kelímku i když vypadá rostlina menší oproti klasickému košíčku je jí několikanásobně více. V košíčku je v průměru okolo 5 stonků, kdežto v kelímku i několik desítek.
Rostliny… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná