Robimaus terarijní rašelina 10 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Robimaus terarijní rašelina 10 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Robimaus terarijní rašelina 10 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Robimaus terarijní rašelina 10 l?

Robimaus terarijní rašelina 10 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Robimaus terarijní rašelina 10 l
Kde koupit:
obchody Robimaus terarijní rašelina 10 l
Kompletní specifikace:
popis Robimaus terarijní rašelina 10 l
Český návod:
návod Robimaus terarijní rašelina 10 l

Terarijní rašelina je 100% přírodní materiál, vhodný jako podestýlka pod vlhkomilná zvířata nebo jako příměs do substrátů pro rostliny. Balení 3 l.
Neupravovaná 100% přírodní těžená rašelina je osvědčená terarijní podestýlka pod mnoho druhů terarijních zvířat, kterými jsou například žáby, obojživelníci, pavouci, šneci, bezobratlí. Je vhodná i pro další zvířata obývající spodní patra tropického deštého pralesa nebo vlhké subtropické lesy (chameleony, vlhkomilné ještěry a gekony, vodní agamy, lesní želvy a hady a další…).
Terarijní rašelina výborně saje a drží vlhkost. Lze i míchat s jinými materiály (písek, lignocel, stromová kůra, kokosové chipsy). Rašelinu je nutné udržovat ve vlhkém stavu, jinak práší.

Další využití rašeliny je při pěstování rostlin. Přidává se do pěstebních… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná