Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l)?

Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l)
Kde koupit:
obchody Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l)
Kompletní specifikace:
popis Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l)
Český návod:
návod Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l)

Rostlinná šlehačka Decor Up (1 l) – Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Složení: voda, ztužené rostlinné tuky, cukr, stabilizátory (E420ii, E463), mléčné bílkoviny, emugátory (E472e, E322 sójový lecitin, E472b), sůl, aroma, barvivo (beta karoten). Bezlepkové! Obsahuje cukr, předností je snadné šlehání, tato šlehačka je vhodná pro dekoraci zákusků, do náplní, pro výrobu šlehačkových produktů, pro výrobu mousse, pro výrobu mražených produktů a náplní do bonbonů. Nejdůležitější výhodou Decor Up je vysoká našlehatelnost (až 3,5x) a možnost znovu našlehat již ušlehanou hmotu. Decor Up má vynikající složení a stabilitu: našlehaný krém vydrží dlouhou dobu bez ztráty tvaru,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná