ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN?

ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN
Kde koupit:
obchody ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN
Kompletní specifikace:
popis ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN
Český návod:
návod ŠANTA KOČIČÍ – NĚCO PRO NAŠE MAZLÍČKY 540 SEMEN

*Nabízíme Vám vytrvalou bylinu – ŠANTU KOČIČÍ, která patři mezi léčivky. Husté keříky šanty s listy se zvláštní aromatickou vůní citrónu a máty přilákají na zahradu motýly. Ale její název přímo říká, že jej zbožňují i kočky.Neláká je však jen vůně, ale i chuť – kočky šantu konzumují a jako taková je často přísadou kočičí stravy. V obchodech lze koupit hračky pro kočky v podobě pytlíků či plátěných balonků naplněných šantou kočičí. *Ale také vydatně odpuzuje komáry! Šanta je kromě vonného efektu i báječnou rostlinou pro osluněná suchá stanoviště. Často se kombinují s výsadbou jiných květin, zejména růží, s nimiž stříbrolistá šanta vytváří neopakovatelný kontrast.Je asi 30 – 50 cm vysoká a kvete světle fialově od května do září, kdy vytváří keříky. Šanty nemají žádné zvláštní nároky na… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná