Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá?

Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá
Kde koupit:
obchody Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá
Kompletní specifikace:
popis Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá
Český návod:
návod Sedco NYLON PARACHUT khaki/modrá

Patří k nejlehčím cestovním houpacím sítím. Je navržena a vyrobená pro tento účel, což potvrzují vlastnosti – síť váží pouhých 420 g včetně šňůr a karabin a dá se složit do balíčku 12x12x5cm . Síť je vyrobena z prodyšného padákového nylonu Parachut,polyamidových šňůr a kovových karabin.Síť, která v případě potřeby může posloužit i jako podložka pro sezení, stínítko nebo přikrývka, je vhodná pro jednu osobu. Je vyrobena z prodyšného padákového hedvábí. Její hlavní předností je nízká váha a skladnost.I přes to je síť pevná a unese až 120 kg hmotnost.Lze snadno rozložit a složit a karabiny umožňují snadný a rychlý závěs. Můžete ji využít i na pláži jako stínící materiál.Ve vašem zavazadle zabere minimum místa hodí se proto na každé cestování.
Technický popis:

výrobce SEDCO
dodáváme… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná