Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the seo-ultimate domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-includes/functions.php on line 6170

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-includes/functions.php:6170) in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1597
SJCAM SJ5000X ELITE černá recenze | Recenze, hodnocení

SJCAM SJ5000X ELITE černá recenze

Plánujete nákup produktu: a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na

důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze
Kde koupit:
obchody
Kompletní specifikace:
popis
Český návod:
návod
SJCAM™ SJ5000X Elite je nejpokročilejší modelová řada kamer SJCAM™. Kamera má větší vestavěný 2.0″ LCD displej a patří k tomu nejlepšímu na trhu. Typické pro SJCAM™ SJ5000X je širokoúhlý 170° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.

NATČENÍ AŽ VE 4K
Natáčí až ve 4K (4096*2160) 24 FPS a při 1080P (1920*1080) až 60 FPS a pořizuje až 12MP fotografie. Výborně ji využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování či pro záznam jízdy ve Vašem voze.

PROHLÍŽENÍ A SDÍLENÍ POMOCÍ VESTAVĚNÉ WIFI
Typ SJ5000X Elite je vybaven WiFi modulem, který umožňuje kameru ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. V aplikaci si můžete například prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery a hlavně můžete ovládat spoušť fotoaparátu či zapínání a vypínání natáčení.

CYKLICKÉ NATÁČENÍ
SJ5000X Elite má mnoho zajímavých funkcí jednou z nich je bezesporu Cyklické natáčení, jež umožnuje automaticky přepisovat uchované záznamy a udělá s vaší kamery černou skřínku do auta.

AŽ 80 MINUT ZÁZNAMU
Kamera umožňuje na jedno nabití pořídit přes 80 minut záznamu (při nahrávání v nejvyšší kvalitě) a baterku plně dobijete za cca 3 hodiny. SJCAM™ SJ5000X Elite podporuje mikroSD paměťové karty s kapacitou až 32GB.

REŽIMY FOCENÍ
Fotit můžete jednotlivé fotky pro sdílení s přáteli nebo využít režim časosběru a automaticky tak vyfotit fotku každých několik sekundu.

VODOTĚSNÉ POUZDRO DO 30M
Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří, vodotěsný kryt, který můžete použít do hloubky až 30m. Dále balení obsahuje držák na kolo, úchyty na helmy, nalepovací úchyty a spousty dalších.

OBSAH BALENÍ:

• Vodotěsný obal (připojitelný k dalšímu příslušenství)
• Náhradní dvířka k obalu s průduchy (kvůli lepšímu sbírání zvuku)
• Nabíjecí kabel
• Úchyt na řidítka
• Úchyt na pásek
• Otevřený držák (připojitelný k dalšímu příslušenství)
• Baterie
• Sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství
• Dva nalepovací úchyty (například na helmu)
• Hadřík z mikrovlákna na čištění čočky

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Výrobce: SJCAM
Displej: 2” 960*240 dots matrix TFT LCD
Čočka: 170°A+ HD širokoúhlá čočka, 6G čočka
Procesor: Novatek NTK96660
Paměť: Micro SD (max. 32 GB, není součástí balení)
Rozlišení videa: 4K (4096*2160) 24FPS
Ostatní rozlišení: 1080P/(60/48/30/24)FPS
Výstupní formát videa: MP4
Kompresní formát videa: H.264
Max. rozlišení fotografií: 12 megapixelů (4032 x 3024)
Režimy focení: 1 snímek / časovač / sekvenční snímky
Výstupní formát fotografií: JPEG
Frekvence optického zdroje: 50 Hz / 60Hz
Digitální zoom: 4x
Výstup: HDMI
USB port: USB 2.0
Napájení: 5V 1A
Výdrž baterie: 85 min (při fullHD 30fps)
Kapacita akumulátoru: 900 mAh
Doba nabíjení: 3,5 hodiny
Možnost nahrávání videa během nabíjení: ano
Rozměry kamery: 5,9 x 4,1 x 2,9 cm
Rozměry vodotěsného krytu: 7,9 x 6,5 x 2,1 cm
Hmotnost: 44g (bez baterie) 58g (s baterií)
Jazyky menu: čeština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, portugalština, tradiční čínština, čínština, japonština, ruština
Součást balení: kamera SJCAM SJ5000X, vodotěsné pouzdro do 30m, baterie 900mAh, USB kabel, nabíječka, příslušenství k upnutí kamery
Kamera s WiFi: Ano


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-content/plugins/seo-ultimate/includes/jlfunctions/arr.php on line 64