Skládací židle Summer Sling Chair recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Skládací židle Summer Sling Chair a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Skládací židle Summer Sling Chair před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Skládací židle Summer Sling Chair?

Skládací židle Summer Sling Chair důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Skládací židle Summer Sling Chair
Kde koupit:
obchody Skládací židle Summer Sling Chair
Kompletní specifikace:
popis Skládací židle Summer Sling Chair
Český návod:
návod Skládací židle Summer Sling Chair

Židle Coleman SUMMER SLING CHAIR šedá (53x43x94 cm, 2800g, hliníkový rám)
Skvěle vypadající a pohodlná židle, ideální pro odpočinek. Opěrky na ruce pro maximální pohodlí. Materiál židle je omyvatelný a přitom výborně prodyšný. Opěradlo až do výše hlavy. Po sbalení dokonale skladná a přenosná v obalu s popruhem přes rameno.
Pohodlně se usaďte a odpočiňte si v pohodlí této síťované židle s vysokým opěradlem pro ergonomickou podporu oblasti hlavy a krku pro lepší uvolnění. Silná síťovina zvyšuje váš komfort a díky skvělému proudění vzduchu je neuvěřitelně prodyšná. Když se při odpočinku na horkém letním slunci zpotíte, díky rychleschnoucí funkci textilie se brzy budete cítit opět maximálně pohodlně. Hliníkový rám je odolný a houževnatý a zaručí vám tak mnoho let bez potíží při jeho rozkládání… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná