Söchting Oxydator mini do 60 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Söchting Oxydator mini do 60 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Söchting Oxydator mini do 60 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Söchting Oxydator mini do 60 l?

Söchting Oxydator mini do 60 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Söchting Oxydator mini do 60 l
Kde koupit:
obchody Söchting Oxydator mini do 60 l
Kompletní specifikace:
popis Söchting Oxydator mini do 60 l
Český návod:
návod Söchting Oxydator mini do 60 l

SÖCHTING Oxydator je jednoduché zařízení v podobě nádoby s patřičným vybavením a po jeho aktivaci dodává do zahradního jezírka, na rozdíl od tradičních vzduchovacích motorků, naprosto čistý a aktivní kyslík v jedinečné kombinaci mnoha výhod:
Čistý kyslík, který Oxydator vyrobí, se z větší části ihned, a proto téměř bez tvorby bublinek, rozpouští ve vodě. Přívod kyslíku probíhá naprosto nehlučně, zcela kontinuálně a pravidelně po dlouhou dobu, ve dne i v noci, v létě i v zimě! Nedochází k žádnému vylučování oxidu uhličitého a k víření detritu ze dna jezírka, jak je tomu u vzduchovacích motorků.
Velmi pozitivní je funkce Oxydatoru i v zimě, kdy pod ledem je dostatek kyslíku a nedochází k anaerobním procesům a uvolňování jedovatých plynů, jež ohrožují život ryb pod ledem v zimním období…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná