Sony Xperia XZ Premium Single SIM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia XZ Premium Single SIM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia XZ Premium Single SIM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia XZ Premium Single SIM

Sony Xperia XZ Premium Single SIM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia XZ Premium Single SIM
Kde koupit:
obchody Sony Xperia XZ Premium Single SIM
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia XZ Premium Single SIM
Český návod:
návod Sony Xperia XZ Premium Single SIM

Mobilní telefon Sony Xperia XZ Premium Single SIM Luxusní zpracování, nejlepší displej na trhu a obrovský výkon? Přivítejte Xperia XZ Premium! Jak již název odpovídá novinka společnosti Sony je opravdu prémiová. Smartphone Sony Xperia XZ Premium byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které jsou v současnosti dostupné, přední i zadní straně dominuje sklo, jedná se o vysoce odolné sklo Gorilla Glass 5, boky jsou vyrobené z jednoho kusu kovu a na boku je integrovaná čtečka otisků prstů, přímo do zapínacího tlačítka. Telefon je IP68 prachu i voděodolný! Luxusní 4K HDR displej, takový najdete pouze na nové XZ Premium Přední straně dominuje obrovský 5.46" displej se 4K (UHD) rozlišením, což je nejjemnější displej na trhu, jeho jemnost přesahuje 806 ppi. Displej XZ Premium je typu IPS a podporuje HDR režim, což umožnilo panelu podávat skvělé výsledky v oblasti barevného podání a samozřejmě skvělé pozorovací úhly s vynikající čitelnosti na slunci. Tenhle displej je zkrátka TOP mezi smartphony.

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná