Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood?

Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood
Kde koupit:
obchody Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood
Kompletní specifikace:
popis Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood
Český návod:
návod Sparkzoo ReptiSpa PAR30 lampa UVB 50W HID Flood

K provozu lampy UVB HID ReptiSpa 50w Flood je nutný předřadník 50 W!
Lampu můžete zapojit i do předřadníku Solar Raptor 50w. 
Metal-halidové osvětlení je poměrně nová technologie v osvětlování plazů. Oproti ostatním má mnoho pozitivních vlastností – z nichž nejvýznamnější je to, že v jednom zdroji (světle) dodáte zvířeti jak teplo, tak kvalitní UV-B i UV-A záření a zároveň vysokou intenzitu světla. UV ReptiSpa má ve vzdálenosti 40 cm intenzitu cca 70 000 luxů, což klasická žárovka nebo zářivka nikdy nemůže dosáhnout. Zároveň příkon 50w je nízký tak, že lampu lze použít i v menších teráriích.
Vliv intenzity světla na život plazů je dosud poměrně málo prozkoumaný. Poslední výzkumy však ukazují, že pro plazy je vysoká intenzita světla velmi důležitá. Výzkumy a testy prokázaly, že většina… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná