SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L?

SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L
Kde koupit:
obchody SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L
Kompletní specifikace:
popis SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L
Český návod:
návod SPIRIT biolíh 100 % bezvodý 12 L

Biolíh SPIRIT je palivo do biokrbů, které obsahuje 100% ethanol + denaturační složky + složky ovlivňující barvu plamene + omezovač zápachu.
Bezvodý biolíh Spirit při hoření nezvhčuje vzduch, čili je vhodnejší do místností s vyšší vlhokosti, kde další zvyšování vlhkosti je nežiadoucí.Biolíh SPIRIT patří ke kvalitnějším palivům na trhu s nejlepším poměrem cena / kvalita. Upozorňujeme, že i přes použití nejkvalitnějších denaturačních přísad mohou i toto palivo citlivější jednotlivci ucítit.
Upozornění
Náklady na přepravu objednaného zboží jsou následující: 1. Biokrb objednán samostatně nebo spolu s palivem / príslušenstvým – přepravu neúčtujeme – je zdarma. 2. Biolíh / Príslušenství objednán samostatne bez biokrbu – platba na dobírku –  přepravu účtujeme v částce 200,- CZK. 3. Biolíh /… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná