STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast?

STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast
Kde koupit:
obchody STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast
Kompletní specifikace:
popis STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast
Český návod:
návod STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast

STAR TRADING Světelný LED řetěz na solární napájení Glow, černá barva, čirá barva, plast. Dodejte svému venkovnímu posezení tu nejkrásnější atmosféru pomocí stylového LED řetězu! Řetěz s černým kabelem má 10 čirých plastových žárovek typického tvaru se stříbrnou objímkou – uvnitř každé je drátek s LED světýlky, které vydávají jasné žluté světlo. Co je ale hlavní – má solární napájení, takže se nebudete muset otravovat s bateriemi nebo vedením kabelu k zásuvce. Součástí je také kolík do země, který je možné v případě použití na balkoně odejmout. Napájení je určeno na dobíjecí baterii typu AA Ni-MH (je součástí balení). Doba nabíjení baterie na slunci je 36 hodin. Na jedno nabití vydrží řetěz svítit až 5 hodin. Délka 1,8 m + 2 m přívodní kabel. Žárovky jsou od sebe vzdáleny 20 cm. Výška… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná