Stolička Zulu Outdoor Tripod recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Stolička Zulu Outdoor Tripod a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Stolička Zulu Outdoor Tripod před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Stolička Zulu Outdoor Tripod?

Stolička Zulu Outdoor Tripod důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Stolička Zulu Outdoor Tripod
Kde koupit:
obchody Stolička Zulu Outdoor Tripod
Kompletní specifikace:
popis Stolička Zulu Outdoor Tripod
Český návod:
návod Stolička Zulu Outdoor Tripod

Pod názvem Tripod značky Zulu najdete jednoduchou skládací stoličku s minimální hmotností, ale s nosností až 110 kg. Stolička Zulu Tripod je určena všem, kteří hledají jednoduché, skladné, přenosné sedátko s minimální hmotností, ale dostatečně velkou nosností. Tu zaručuje ocelová konstrukce s polesterovým potahem. Plošky na nožkách zabraňují jejich zaboření do země a zvyšují tak její stabilitu. Sedátko je vybaveno obalem pro snadný transport, lze jej také bezproblémů připevnit na batoh. Hlavní přednosti stoličky: rychlá rozložitelnost transportní obal pevná ocelová konstrukce povrch ošetřen práškovým lakem odolný 60D polyesterový potah ploché zakončení nohou proti boření velmi nízká hmotnost
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná