SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml?

SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml
Kde koupit:
obchody SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml
Kompletní specifikace:
popis SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml
Český návod:
návod SureFeed Mikrochip automat na krmení 400 ml

Inovativní, vysoce kvalitní zpracování ve špičkovém provedení – SureFeed Mikrochip automat na krmení nabízí perfektní řešení pro multi zvířecí domácnost. Pro chovatele domácích zvířat je často obtížné kontrolovat příjem potravy všech kamarádů. Často dochází k závisti zvířat a kradení jídla, v závislosti toho pak k nadváze a podváze. Je to o to víc problematické, když některé ze zvířat musí mít speciální dietu nebo léky. V domácnostech, kde žijí kočky a psi společně představuje automat na krmení konečně řešení. Automat na krmení má zabudovanou čtečku mikročipů, která přečte mikročip daného zvířete, které si k misce stoupne a otevře mu víko ke krmení, pokud mu náleží. Čtečka dokáže rozpoznat až 32 zvířat. Pokud se k misce přiblíží jiné zvíře, které má dostat jiné krmení, miska se uzavře a… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná