SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy)?

SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy)
Kde koupit:
obchody SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy)
Kompletní specifikace:
popis SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy)
Český návod:
návod SureFlap kočičí dvířka s mikročipem M, bílá – RFID-Přívěsek na obojek (2 kusy)

Revoluční kočičí dvířka na baterie od Sure Petcare, fungují na principu mikročipu. Zvířecí čip (malá skleněná trubička s mikročipem s jedinečným identifikačním číslem) je aplikován zvířeti veterinářem, nebo jej lze použít i za pomocí přívěsku na obojek. Takový mikročip se pak se jménem, příjmením a adresou domácího miláčka registruje (firma Tasso nebo německý registr zvířat). V případě zaběhnutí Vašeho mazlíčka jej lze pak identifikovat u příslušného veterinárního lékaře, který je vybaven snímačem a následně zjistit adresu a majitele „tuláka“. SureFlap dvířka po zmáčknutí tlačítka uloží číslo mikročipu kočky. Takhle může uložit do své paměti až 32 rozdílných koček. Dvířka se otevřou pouze kočkám s mikročipem, cizí chlupaté návštěvy se do Vašeho domečku tak více nedostanou. V tunelu je… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná