Ferplast Nido Medium recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ferplast Nido Medium a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ferplast Nido Medium před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ferplast Nido Medium?

Ferplast Nido Medium důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ferplast Nido Medium
Kde koupit:
obchody Ferplast Nido Medium
Kompletní specifikace:
popis Ferplast Nido Medium
Český návod:
návod Ferplast Nido Medium

Dřevěná budka pro volně žijící ptactvo. Rozměry: 19,5x14xh14cm Podrobné infromace o tomto produktu naleznete na internetových stránkách http://www.ferplast.comFerplast byla založena v roce 1966 a začínala s výrobou klecí pro malé ptactvo.Postupně docházelo k rozšíření výroby o další produkty, takže dnes se výrobky firmy Ferplast označují přívlastem „New Pet Generation“. Po 40 letech vývoje, lze bezesporu říci, že výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější, klece dosahují nejvyšších standartů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy a především atraktivním designem.Firma Ferplast každoročně přichází na trh s novinkami a inovacemi stávajících produktů a patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelsých potřeb.SpecializaceAutovýbava, dvířka, hračky… více informací

Stanislav Hajduk STODOLA recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Stanislav Hajduk STODOLA a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Stanislav Hajduk STODOLA před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Stanislav Hajduk STODOLA?

Stanislav Hajduk STODOLA důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Stanislav Hajduk STODOLA
Kde koupit:
obchody Stanislav Hajduk STODOLA
Kompletní specifikace:
popis Stanislav Hajduk STODOLA
Český návod:
návod Stanislav Hajduk STODOLA

Krmítko je vyrobeno z vyzrálého a vysušeného smrkového dřeva. Je bez povrchové úpravy, hladce obroušené v surovém stavu. Šířka v cm:34 Výška v cm: 21,5 Hloubka v cm:36  
více informací

Emsa Landhaus 514122 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Emsa Landhaus 514122 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Emsa Landhaus 514122 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Emsa Landhaus 514122?

Emsa Landhaus 514122 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Emsa Landhaus 514122
Kde koupit:
obchody Emsa Landhaus 514122
Kompletní specifikace:
popis Emsa Landhaus 514122
Český návod:
návod Emsa Landhaus 514122

Ptačí budka LANDHAUS je perfektním domovem pro malé zpěvné ptáčky jako jsou sýkorky, skřivánci nebo vrabci domácí. Byla vyvinuta ve spolupráci s ornitology a je vhodná pro zavěšení nebo montáž na zábradlí. Díky dvojitému dnu je ptačí budka optimálně větrána. Kromě toho je budka odolná proti UV záření i proti mrazu, což umožňuje její venkovní použití nepřetržitě po celý rok. Budka je k dispozici ve třech překrásných barevných kombinacích. rozměry: 15 cm x 16 cm x 24 cm ideální pro malé ptáčky (otvor o Ø 3 cm) materiál: plast PP stálobarevná a robustní – odolá jakémukoliv počasí vyvinuto ve spolupráci s ornitology s dvojitým dnem pro optimální ventilaci lehká a hygienická – lze je rozdělit na 2 díly pro snadné čištění bezpečná pro zvířata a životní prostředí 100% recyklovatelná lze zavěsit… více informací

Trixie Lucerna recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Trixie Lucerna a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie Lucerna před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Trixie Lucerna?

Trixie Lucerna důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Trixie Lucerna
Kde koupit:
obchody Trixie Lucerna
Kompletní specifikace:
popis Trixie Lucerna
Český návod:
návod Trixie Lucerna

Plastový zásobník s využitím jako krmítko nebo napáječka.

pro drobné a venkovní ptactvo (při venkovním využití pouze jako krmítko)
možno postavit nebo zavěsit,
barevná kombinace zelená/transparentní

Objem: 1l
více informací

IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá?

IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá
Kde koupit:
obchody IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá
Kompletní specifikace:
popis IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá
Český návod:
návod IB LAURSEN Bed & Breakfast Black, černá

IB LAURSEN Ptačí budka Bed & Breakfast Black, černá barva, dřevo. Stylová dekorace na zahradu, balkon nebo terasu, která navíc potěší nejednoho ptáčka v okolí. Budka je vyrobena ze dřeva, částečně natřena černou barvou s vtipným nápisem Bed & Breakfast. Zobání se sype na boční stranu, která je krytá stříškou. V kulatém okénku se jen můžete těšit, až na vás nějaký ten ptáček vykoukne. Budka je zavěšená na provázku, její instalace je tak velmi snadná. Rozměr 29 x 17 cm, výška 23 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
více informací

KikiTiki Basic, M recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu KikiTiki Basic, M a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt KikiTiki Basic, M před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na KikiTiki Basic, M?

KikiTiki Basic, M důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze KikiTiki Basic, M
Kde koupit:
obchody KikiTiki Basic, M
Kompletní specifikace:
popis KikiTiki Basic, M
Český návod:
návod KikiTiki Basic, M

Lejskovník je upravený sýkorník s oválným tvarem vletového otvoru. Lejskovník vyhovuje lejskům, brhlíkům, rehečkům, ale také koňadrám.
více informací

Plastia Finch vínová antracit recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Plastia Finch vínová antracit a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Plastia Finch vínová antracit před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Plastia Finch vínová antracit?

Plastia Finch vínová antracit důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Plastia Finch vínová antracit
Kde koupit:
obchody Plastia Finch vínová antracit
Kompletní specifikace:
popis Plastia Finch vínová antracit
Český návod:
návod Plastia Finch vínová antracit

Ptačí svět je asi pro mnohé poměrně neprobádanou krajinou. Za nás Vám ale můžeme slíbit, že pozorování ptáčků je někdy opravdová zábava. Někteří se naparují, jiní srandovně poskakují a někdy dokonce dojde k menší strkanici o dobroty. Ať už jste zarytými krmiči ptactva, nebo se jimi teprve stáváte, toto krmítko vám můžeme jedině doporučit. Je možné ho zavěsit na zahradu i balkon, kde se stane útočištěm pro ptactvo po celou zimu. Pro koho je krmítko určeno? Krmítko je určené pro venkovní ptáky a jeho údržba i doplňování jsou velmi jednoduché. Ideální doba pro zavěšení krmítka je začátek listopadu, kdy mají ptáci ještě dost potravy a u krmítka si jen zpestří svůj jídelníček. Až uhodí mráz a zem pokryje sníh, budou již vědět, kam za potravou. Kam je možné krmítko umístit? Krmítko je možné… více informací

Forestina 18 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Forestina 18 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Forestina 18 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Forestina 18?

Forestina 18 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Forestina 18
Kde koupit:
obchody Forestina 18
Kompletní specifikace:
popis Forestina 18
Český návod:
návod Forestina 18

Popis a použití:
Dřevěné krmítko určené pro přikrmování venkovního ptactva převážně v zimních měsících. Bylo zjištěno, že jedna sýkorka mimo zimní období sezobe asi 2kg různých škůdců. Přes zimu pak spotřebuje cca 1 kg slunečnicových semínek. Takže starejte se v zimě o „“své““ sýkorky, ony vám to oplatí.
Rozměry:

šířka: 340 mm
výška: 200 mm
hloubka: 190 mm

více informací

JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm?

JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm
Kde koupit:
obchody JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm
Kompletní specifikace:
popis JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm
Český návod:
návod JK Animals LUX č. 2, 22×13,5×14 cm

Budky Hnízdící budka pro ptáky LUX č. 2: hnízdící budka pro ptáky, vyrobeno z překližky, velikost 22×13,5×14 cm, vyrobeno v EU.
více informací

Emsa LANDHAUS 516574 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Emsa LANDHAUS 516574 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Emsa LANDHAUS 516574 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Emsa LANDHAUS 516574?

Emsa LANDHAUS 516574 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Emsa LANDHAUS 516574
Kde koupit:
obchody Emsa LANDHAUS 516574
Kompletní specifikace:
popis Emsa LANDHAUS 516574
Český návod:
návod Emsa LANDHAUS 516574

Ptačí krmítko LANDHAUS je ideální pro malé zpěvné ptáčky jako jsou sýkorky, skřivánci nebo vrabci domácí. Bylo vyvinuto ve spolupráci s ornitology a je vhodné pro zavěšení nebo montáž na zábradlí. Krmítko může být používáno po celý rok: v zimě pro zavěšení lojových koulí nebo nasypání krmných směsí a v létě jako ptačí lázeň nebo pítko. Kromě toho je krmítko odolné proti UV záření i proti mrazu a je k dispozici ve třech překrásných barevných kombinacích.
rozměry: 14 cm x 15 cm x 21 cm

ideální pro malé ptáčky materiál: plast PP stálobarevné a robustní – odolá jakémukoliv počasí použití po celý rok: v zimě jako krmítko, v létě jako pítko vyvinuto ve spolupráci s ornitology lehké a hygienické – lze rozdělit na 2 díly pro snadné čištění bezpečné pro zvířata a životní prostředí 100%… více informací