Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg?

Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg
Kde koupit:
obchody Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg
Kompletní specifikace:
popis Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg
Český návod:
návod Taste of the Wild Canyon River Feline 2 kg

Přírodní antioxidanty podporují imunitní systém. Taste of the Wild je přizpůsobeno vrozeným potřebám koček a zároveň zohledňuje změněný životní styl s pravidelným příjmem krmiva a omezeným pohybem.
Krmivo Taste of the Wild se vyznačuje:

Delikátní pstruh a uzený losos: tyto vybrané přísady obsahují lehce stravitelné bílkoviny a tuky a jsou kočkou využívány jako optimální zdroj energie
Bez obilnin: bezobilninové složení zajišťuje vyvážené krmivo pro optimmální zdraví a vitalitu. Mnoho veterinářů považuje obilniny v krmivu za původ zdravotních problémů. Vysoký obsah sacharidů může způsobit nadváhu, diabetes, trávicí problémy a ostatní zdravotní problémy.
Vyvážená směs bílkovin pro optimální profil aminokyselin: aminokyseliny jsou základem zdravého těla. Mořská ryba s vysokým… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná