Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg?

Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg
Kde koupit:
obchody Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg
Kompletní specifikace:
popis Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg
Český návod:
návod Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 7 kg

Taste of the Wild Rocky Mountain
Kdo si počká, ten se dočká. Horská puma si počíhá na své parohaté maso klidně hodiny, svěží americké Skalisté hory jsou k tomu nakonec ideální příležitostí. Je-li libo rybu, může zase otestovat svůj um pod mírným vodopádem a zakousnout se do lososa. V balení Taste of the Wild Rocky Mountain si vaše šelma může smlsnout také na obojím. Divokých proteinů je v tomto krmivu opravdu hromada, takže vypracované tělo vaši kočku zaručeně nemine. Typicky završeno bylinkami a směsí lesního ovoce. Samozřejmě nechybí pro zrak zásadní taurin, který činí z vaší šelmy dokonalého nočního lovce.

Složení: Kuřecí moučka (dehydrované kuřecí maso), hrách, batáty, kuřecí tuk, hrachový protein, bramborový protein, pečená zvěřina (maso ze zvěřiny), uzený losos (maso z lososa),… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná