TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén?

TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén
Kde koupit:
obchody TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén
Kompletní specifikace:
popis TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén
Český návod:
návod TecTake 402529 Látková skříň s 6-ti přihrádkami béžová polypropylén

Praktický šatník TecTake nabízí maximální úložný prostor na minimální ploše. Stabilní a promyšlená konstrukce z oceli a odolný textilní potah zaručují přehledné uložení oblečení a jeho snadnou a rychlou dostupnost. Na tyč je možno pověsit ramínka, kalhoty, pásky, vázanky apod. až do celkové hmotnosti 25kg. Skříň využijete nejvíce na chodbách, schodišti, ve sklepě nebo na půdě. Skříň je neocenitelná v případě, že se teprve začínáte zařizovat a nechcete ještě stálý nábytek – v podnájmech, startovacím a přechodném bydlení nebo studentském spolubydlení. Skříň je velmi lehká, a proto ji velmi snadno přestěhujete, kam potřebujete. Na police v pěti úrovních pohodlně uložíte košile, kalhoty, spodní prádlo, boty atd. Každá police má nosnost až 5kg. Díky zaklapávacímu systému celou skříň velmi… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná