TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech?

TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech
Kde koupit:
obchody TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech
Kompletní specifikace:
popis TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech
Český návod:
návod TecTake 402569 Zahradní domek střecha pultová šedá ocelový plech

Praktický a bezpečný úložný prostor na všechno zahradnické náčiní. Zahradní domek se šikmou střechou je velký právě tak akorát, abyste v něm mohli uchovat základní nářadí na obdělávání zahrádky a dílenské nářadí, nabízí však přitom i dostatečný prostor navíc, například na náhradní oblečení, hračky apod. Naše kůlna spolehlivě chrání před větrem a deštěm stejně jako prachem a nečistotami. Domek je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu a má díky tomu velmi stabilní konstrukci. Posuvné dveře umožňují snadný a pohodlný přístup, šetří místo a je možno je opatřit visacím zámkem. Domek také můžete doplnit podlahou. Bez spolehlivého úložného prostoru se neobejde žádný zahradník. Náš domek je pro svůj klasický nadčasový tvar, optimální rozměry a spolehlivý materiál tou nejlepší volbou.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná