TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá?

TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá
Kde koupit:
obchody TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá
Kompletní specifikace:
popis TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá
Český návod:
návod TecTake MASPALOMAS 8+1 šedá

Odolný hliníkový nábytek s dlouhou životností se vyznačuje propracovaným designem, vycházejícím z jeho funkce a použití. Jednoduchá a střídmá elegance tvaru a barvy této zahradní stolovací sestavy najde své využití i v interiérech. Masivní hliníková konstrukce stolu je v kontrastu s tmavou deskou stolu z bezpečnostního kouřového skla. Kostra křesel s polohovatelným vysokým opěradlem je zhotovena z lehkého, ale pevného hliníkového profilu, který je povrchově ošetřen práškovým lakem. Sedák a opěrka je z odolné polyesterové tkaniny, opatřené impregnačním zátěrem. Zahradní židle se dá snadno složit jednoduchým zaklapnutím. Složená křesla zaberou opravdu málo místa. Díky své nízké váze je celá tato zahradní sedací sestava snadno přemístitelná právě tam, kde jí zrovna potřebujete mít. Tento… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná