Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l?

Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l
Kde koupit:
obchody Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l
Kompletní specifikace:
popis Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l
Český návod:
návod Tefal Tlakový hrnec Secure Neo 4l

Tefal P2534246
Tlakový hrnec značky Tefal Secure5 Neo 4 l z kvalitní nerezové oceli, s třívrstvým sendvičovým dnem, zajišťující dokonalé rozložení tepla a 5 pojistkami pro bezpečné použití. Tefal P 2534246 je vhodný pro všechny typy vařičů, včetně indukčního  Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).  vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10  třívrstvé sendvičové dno: hliníkový plát zabudovaný do nerezové oceli zajišťuje dokonalé rozložení tepla  nový uzavírací systém s automatickým uzamčením  dvě pozice vaření: při nízkém tlaku 110°C-50kPa pro zeleninu, nebo při vysokém tlaku 117°C-80kPa pro maso  dlouhé rukojeti pro snadnou manipulaci  parní košík, ve… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná