The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1?

The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1
Kde koupit:
obchody The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1
Kompletní specifikace:
popis The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1
Český návod:
návod The Company of Animals Náhubek Baskerville ultra vel. 1

 Jedinečný design tohoto náhubku nabízí optimální bezpečí a Vašemu psovi zároveň i maximální komfort. Materiál je velmi pevný a trvanlivý, přitom ale zůstává ohebný a poddajný, takže psovi umožňuje cítit se dobře. Ergonomicky tvarované bezpečnostní pásky zajišťují náhubek vždy bezpečně na místě a umožňují další dvě polohy upevnění. Poutko na spodní straně je navrženo tak, aby bylo možné náhubek připevnit k obojku. Na nylonových páskách je měkká neoprénová vycpávka pro větší pohodlí psa; v případě potřeby je k dispozici odnímatelný horní bezpečnostní popruh, který se dá snadno a rychle připojit k zadnímu popruhu bezpečnou kovovou karabinou. Tento náhubek psovi umožňuje dýchat s vyplazeným jazykem a pít. Pes může během jeho nošení také přijímat malé pamlsky, což je nutné například během… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná