TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml?

TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml
Kde koupit:
obchody TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml
Kompletní specifikace:
popis TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml
Český návod:
návod TOPVET Lihové tonikum s repelentním účinkem 500 ml

LIHOVÉ TONlKUM – REPELLENS / SPIRIT TONIC REPELLENS
POMÁHÁ ODPUZOVAT VNĚJŠÍ PARAZITY / HELPS REPEL ECTOPARASITES
PRO KONĚ – FOR HORSES – DOPING FREE
Lihové tonikum Repellens je určené pro koně v prostředí s výskytem létavého hmyzu a dalších vnějších parazitů (komáři, mouchy, ovádi, vši, klíšťata a další). Originální kompozice rostlinných výtažků účinně ošetřuje kůži a srst koně a zároveň pomáhá odpuzovat vnější parazity. Na přírodní aktivní látky se nevytváří rezistence a nepoškozují zdraví koní.
Spirit Tonic Repellens is intended for horses in environments with flying insects and other ectoparasites (mosquitoes, flies, horseflies, lice, ticks etc.). The original composition of herbal extracts treats horse’s skin and coat effectively, repelling ectoparasites at the same time. The natural… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná