Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm?

Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm
Kde koupit:
obchody Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm
Kompletní specifikace:
popis Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm
Český návod:
návod Trixie autopotah na zadní sedadla 145x160cm

Trixie ochranný potah zadních sedadel dvou-sedačkové provedení je univerzální, vhodné do každého typu automobilu. Instaluje se na zadní sedačky auta, kde uzavírá mezeru mezi předními a zadními sedadly. Díky tomu zamezí volnému pohybu psa v autě a ochrání zadní sedadla a podlahu od chlupů, bláta a jiné špíny. Je vyrobeno z nepromokavého a vysoce odolného materiálu se speciální povrchovou úpravou. Nabízí možnost rozepnutí zipem uprostřed a usednutí další osoby na zadní sedačky.
Instalace je velmi rychlá a snadná. Provádí se sepnutím rychloupínačů za opěrky hlavy mezi přední a zadní sedadla. Po instalaci vyplňuje toto dvou-sedačkové lůžko celý prostor mezi předními a zadními sedačkami. Je vyrobeno z nepromokavého a vysoce odolného materiálu se speciální povrchovou úpravou. vhodné do každého… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná