Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm?

Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm
Kde koupit:
obchody Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm
Kompletní specifikace:
popis Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm
Český návod:
návod Trixie Hřejivá podložka 8 W 15×20 cm

Trixie Hřejivá podložka 8 W 15 x 20 cm je ideální zdroj tepla. Optimální dodávka terarijním obyvatelům – podporuje hojivý proces u nemocných zvířat a zvyšuje jejich dobré zdraví. Má stimulační efekt na aktivitu zvířat a podporuje zažívání. Hřejivá podložka může být umístěna „v“ nebo „pod“ teráriem a může být použita pro více terárií najednou, záleží na velikosti a tvaru terária. Návod k použití: Před použitím řádně zkontrolujte, zda je podložka v pořádku a bez poškození. Podložky nekřižte a zabraňte kontaktu s jinými objekty. Pokud pokládáte kabel pod zeminu, použijte pouze tenkou vrstvu zeminy max 2cm, abyste zachovali maximální výhřevnost podložky. Abyste zajistili teplotu ve svahu terária, nesmí více jak 33% podlahy v teráriu hřát. Podložku používejte vždy v kombinaci s termostatem…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná