Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm?

Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm
Kde koupit:
obchody Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm
Kompletní specifikace:
popis Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm
Český návod:
návod Trixie ochranná mříž do okna, obdelníková 65 x 16 cm

Ochranná mříž do větračky okna obdélníková, uchytitelná na dolní část (nebo horní část) okna – tedy horizontálně, v bílé barvě.
Bočnice (vertikální mříže) se prodávají zvlášť (viz alternativní produkty).
Pokud spíše Vaše okno máte otevřené na větračku, síť nezabrání, aby kočička větracím otvorem prolezla a zranila se. Proto jsme do naší nabídky zařadili přímo mříže do oken, které jsou pro tento účel mnohem bezpečnější!
Mříž lehce uchytíte do větračky u okna a můžete větrat místnost bez toho, aby se Vaše kočka poranila nebo uškrtila ve větracím otvoru. Díky mříži kočka neproleze a vy můžete bez obav větrat celou noc. Ideální i například pro koupelny nebo spíže, ale i ložnice, kde je větrání nutné po celý den a případně i noc. 
Velikost – rozměr je 65 x 16 cm, kde 65 cm je délka a 16 cm… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná