Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm?

Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm
Kde koupit:
obchody Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm
Kompletní specifikace:
popis Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm
Český návod:
návod Trixie Vermikulit, inkubační substrát 5 l/4 mm

.
Použití: Substrát pro líhnutí plazích vajec. Má jedinečné vlastnosti při hospodaření s vodou. Díky porézní struktuře váže mnoho vody, udržuje kolem sebe vlhké prostředí, aniž by ho zamokřil. U mnoha druhů plazů kapky vody na vejcích, zabrání vývoji zárodku. Přídavek do substrátu pro rostliny. Díky svým jedinečným vlastnostem se výborně hodí jako přídavek do substrátů pro rostliny – např. africké fialky, orchideje, kaktusy, růže a mnoho dalších. Také se využívá pro předpěstovávání sazeniček zeleniny. S ničím nemíchaný se dá použít i jako substrát pro klíčení semen. Co je vermikulit? Vermikulit je velmi univerzální nerost. Je čistý, bez vůně a zápachu a je odolný plísním. Dá se využít v mnoha odvětvích – většina z nich ho vyžaduje exfoliovaný (tepelně zpracovaný). Jakmile vermikulit projde… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná