Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml?

Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml
Kde koupit:
obchody Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml
Kompletní specifikace:
popis Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml
Český návod:
návod Tropiclean Oral Care Water Additive – roztok do vody 473ml

Oral Care Water Additive + Glukosamin – roztok do vody – 473 ml
Výrobce  TROPICLEAN
Roztok do vody, který pomáhá udržovat zdravé zuby a svěží dech. Roztok zároveň obsahuje glukosamin, který má příznivé účinky při bolesti a artróze kloubů. Glukosamin hraje velkou roli při obnově kloubní chrupavky. Určeno pro psy a kočky.

Objem: 473 ml
Složení: purifikovaná voda, kyselina citronová, cetylpyridinium-chlorid, chlorofylin, glycerin, jedlá soda, glukosamin, výtažek z listů zeleného čaje.
Způsob použití: Před použitím důkladně protřepejte. Vždy, když doplňujete vodu Vašemu zvířeti, přidejte přípravek do misky s vodou v poměru 1 lžíce (nebo 1 víčko) přípravku na 473 ml vody.

Skladujte v suchu při teplotě do 43 oC. Minimální doba použitelnosti je 24 měsíců od data výroby vyznačeného… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná