Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek?

Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek
Kde koupit:
obchody Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek
Kompletní specifikace:
popis Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek
Český návod:
návod Udírna IMPULS Max kruhová 0,78cm – zinek

Udírna IMPULS Max je kruhového průřezu s bočním otvíráním, je vhodná pro kolmé a roštové uzení masa, klobás a ryb. Udírna je vhodná pro rybáře, nebo pro cestování, nebo i na balkon. Je lehká, dobře přenosná. Jako palivo lze použít dřevěné štěpky, drť, nebo piliny. Topeniště je od udící komory odděleno clonou, která brání odkapávání tuku do topeniště a tím i vzplanutí. Pro přístup do udírny je udírna vybavena dvířky s panty, k regulaci množství kouře slouží klapka ve víku udírny. Udící komora pojme cca 6kg uzenin, nebo 9ks středních pstruhů. Rozměry udírny: průměr 33cm, výška 78 cm, udící komora: průměr 31cm, výška 58cm, vybavení udírny: popelník, 1x rovný rošt, 3x vlnkový rošt, 10x háček S, 10x háček Albatros (Efko). Vyrobeno v ČR.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná