VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V?

VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V
Kde koupit:
obchody VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V
Kompletní specifikace:
popis VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V
Český návod:
návod VÁGNER POOL Elektroohřev EOVp-6, 6 kW 400 V

Topení EOVp-6, 6 kW, 400 V, plast s el. průtokovou klapkou
Elektrické průtokové ohřívače jsou určeny k ohřevu vody v bazénech a vířivých vanách, činnost spočívá v ohřevu protékající vody tělesem topení, teplota ohřívané vody je nastavena regulačním termostatem. Topné těleso je spínáno stykačem, který je ovládán výše uvedeným termostatem, bezpečnostním indikátorem průtoku. Z tohoto důvodu je k topení nutná tzv. velká automatika – 24 hodinový programátor filtrace, proudový chránič (ochrana před nebezpečným dotykovým napětím), tepelná ochrana motoru, stykač a spínač topení.
Bazénové elektrické průtokové ohřívače vody typ EOV, EOVp, EOVk, EOVTi, EOVnTi a EOVn jsou svou konstrukcí speciálně navrženy pro vytápění bazénové vody, nebo vody v jiných vodních okruzích s průtokem a teplotou do 40°C…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná