VIVAVITA silikagel white 3,6l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu VIVAVITA silikagel white 3,6l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt VIVAVITA silikagel white 3,6l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na VIVAVITA silikagel white 3,6l?

VIVAVITA silikagel white 3,6l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze VIVAVITA silikagel white 3,6l
Kde koupit:
obchody VIVAVITA silikagel white 3,6l
Kompletní specifikace:
popis VIVAVITA silikagel white 3,6l
Český návod:
návod VIVAVITA silikagel white 3,6l

Bezprašná silikagelová podestýlka Vivavita white účinně zachycuje nejen veškeré tekutiny, ale i nepříjemné pachy a zabraňuje šíření bakterií. Vysušuje exkrementy, díky čemuž vydrží toaleta bez zápachu delší dobu. Podestýlka je vyrobena z čistě přírodních materiálů a neznečišťuje životní prostřední. Je netoxická, takže nehrozí zdravotní komplikace, ani pokud jí kočka omylem kousek pozře.Návod k použití: Do čisté toalety nasypejte náplň do výše 3 cm. Po zbarvení veškeré podestýlky močí vyměňte a doplňte opět do výšky 3 cm. Zřídkakdy se stává, že kočky podestýlku odmítají. Pokud se tak ale stane, smíchejte při prvním použití podestýlku Vivavita White s doposud používanou podestýlkou v poměru 1:1 a při dalších výměnách postupně poměr zvyšujte.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná