Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí?

Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí
Kde koupit:
obchody Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí
Kompletní specifikace:
popis Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí
Český návod:
návod Vytahovací stropní sušák na prádlo IDEAL, 150 cm / 55cm , 6 tyčí

Stropní sušák Ideal se skládá z 6ti samostatně ovladatelných tyčí. Rozestup mezi tyčemi je 9,5 cm, šířka lišty s kladkami je 52cm. Celková nosnost 18 kg.
Tyče jsou vyrobeny z ocelových trubek a za tepla jsou potažené plastem. Proto je výrobek vhodný i do exteriéru, např. na balkon. Velmi často se sušák montule při rekonstrukci fasád právě na balkony a lodžie.
Stropní sušák je určen pro montáž na strop ale můžete jej také upevnit na protilehlé stěny. V balení naleznete vše potřebné pro montáž sušáku.
Sušte prádlo u stropu a získáte tak více prostoru ve Vaší koupelně, nad vanou, na balkoně! Díky vyšší teplotě u stropu prádlo rychleji uschne. Se sušícími tyčemi manipulujete jednotlivě a máte mnoho variant v jaké výšce prádlo pohodlně pověsíte a kladkami prádlo jednoduše vytáhnete ke stropu…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná