Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá?

Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá
Kde koupit:
obchody Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá
Kompletní specifikace:
popis Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá
Český návod:
návod Woody Houpací kruh 85 cm červeno-modrá

Houpací kruh (průměr 85cm) – červeno modrý
Průměr houpacího kruhu je 85 cm

Věk: 3+
Poznámka: houpací kruh Vám lze dodat jakýmkoliv dopravcem krom dopravce Zásilkovna.cz, který převáží zásilky pouze do 5kg a délky 70cm.
Houpací kruh – červený – HRAČKA ROKU 2013 Houpačka se může používat pouze v sedě nebo v leže. Nosnost houpačky je maximálně 100 kg nebo pro 1-2 děti. Průměr houpacího kruhu je 85 cm. Na sedák jsou použity textilní popruhy Rám je kovový, potažený provazem. Použitý materiál umožňuje komfortní odpočinek i bezpečné houpání. Tato houpačka je určena pro venkovní použití. Umístění je vhodné na plochý, ne betonový, dlážděný a asfaltovaný povrh, s minimálním odstupem 2 m od možných překážek, jako jsou ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná