Plánujete nákup produktu: a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na
důležité odkazy
Nezávislé recenze:
recenze
Kde koupit:
obchody
Kompletní specifikace:
popis
Český návod:
návod
Zelmer FD1000 – 1002 je nová řada sušiček potravin, které mohou být užitečné v každé kuchyni. Vlastnoručně vyrobená sušená jablka nebo hrušky jsou skvělým občerstvením, stejně jako přílohou ke kompotům, zatímco houby a švestky se výborně hodí k dušenému masu.
V této řadě jsou k dispozici 3 zařízení – FD1000, FD1001 a FD1002, každé z nich se liší materiálem, funkčností a cenou, tudíž si každý může najít model, který vyhovuje jeho potřebám a finančním možnostem. Všechny sušičky mají vysoký příkon 520 W, který umožňuje uživateli potraviny rychle vysušit na 4 samostatných sítech. Sušičky potravin jsou také vybaveny ochranou proti přehřátí a jsou snadno skladovatelné. Nejvyspělejší model FD1002 je vybaven ovládacím panelem s displejem a elektronickým ovládáním, které umožňuje uživateli přizpůsobit provoz přístroje individuálním potřebám – přesně nastavit čas a vybrat jeden ze dvou stupňů sušení.
* Příkon 520 W
* Mechanické ovládání
* 2 stupně výkonu sušení: 250 a 500 W
* Objemná síta s kapacitou 11 l
* 4 sušící patra
* Ochrana proti přehřátí
* Funkce balení pro uložení sít
* Praktický úložný prostor pro kabel