4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks?

Tyto originální sklenice v moderním designu vám zajistí dokonalý prožitek z lahodné kávy. Vhodné jsou především pro přípravu kávy americano, cappuccino, překapávané kávy, ale hodí se i pro podávání ostatních teplých a studených nápojů.Jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Díky termoizolačním vlastnostem dvoustěnného vakuového skla zůstává i při použití horkého nápoje vnější vrstva sklenice chladná a nedochází tak k nechtěnému spálení.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči prasklinám a… více informací

4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks
Kde koupit:
obchody 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks
Kompletní specifikace:
popis 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks
Český návod:
návod 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná