4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks?

Originální termo sklenice nejenom pro milovníky piva. Díky dokonale propracovanému designu můžete svůj oblíbený nápoj vnímat všemi smysly.Sklenice jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Jsou proto vhodné pro podávání studených i teplých nápojů. Výhodou borosilikátového skla je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči prasklinám a škrábancům lze mýt v myčce nádobí při použití teplého nápoje se nespálíte udrží ideální teplotu nápoje po dlouhou dobuVlastnosti: ručně foukané dvojitá stěna vysoká odolnost vůči mechanickému poškození vysoké termoizolační… více informací

4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks
Kde koupit:
obchody 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks
Kompletní specifikace:
popis 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks
Český návod:
návod 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks

4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks?

Tyto originální sklenice v moderním designu vám zajistí dokonalý prožitek z lahodné kávy. Vhodné jsou především pro přípravu kávy latté macchiato, frappé, ale hodí se i pro podávání míchaných drinků, domácích limonád a ostatních teplých a studených nápojů.Jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Díky termoizolačním vlastnostem dvoustěnného vakuového skla zůstává i při použití horkého nápoje vnější vrstva sklenice chladná a nedochází tak k nechtěnému spálení.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči… více informací

4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks
Kde koupit:
obchody 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks
Kompletní specifikace:
popis 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks
Český návod:
návod 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 0,41l 2 ks

4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks?

Tyto originální sklenice v moderním designu vám zajistí dokonalý prožitek z lahodné kávy. Vhodné jsou především pro přípravu kávy americano, cappuccino, překapávané kávy, ale hodí se i pro podávání ostatních teplých a studených nápojů.Jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Díky termoizolačním vlastnostem dvoustěnného vakuového skla zůstává i při použití horkého nápoje vnější vrstva sklenice chladná a nedochází tak k nechtěnému spálení.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči prasklinám a… více informací

4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks
Kde koupit:
obchody 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks
Kompletní specifikace:
popis 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks
Český návod:
návod 4Home Termo sklenice na kávu Hot&Cool 0,2l 2 ks

4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks?

Tyto originální sklenice v moderním designu vám zajistí dokonalý prožitek z lahodné kávy. Vhodné jsou především pro přípravu kávy espresso a lungo, ale hodí se i pro podávání ostatních teplých a studených nápojů.Jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Díky termoizolačním vlastnostem dvoustěnného vakuového skla zůstává i při použití horkého nápoje vnější vrstva sklenice chladná a nedochází tak k nechtěnému spálení.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči prasklinám a škrábancům lze mýt v myčce… více informací

4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks
Kde koupit:
obchody 4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks
Kompletní specifikace:
popis 4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks
Český návod:
návod 4Home Termo sklenice na espresso Hot&Cool 0,08l 2 ks

4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks?

Tyto originální sklenice v moderním designu vám zajistí dokonalý prožitek z lahodné kávy. Vhodné jsou především pro přípravu kávy cappuccino, americano, ale hodí se i pro podávání ostatních teplých a studených nápojů.Jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Díky termoizolačním vlastnostem dvoustěnného vakuového skla zůstává i při použití horkého nápoje vnější vrstva sklenice chladná a nedochází tak k nechtěnému spálení.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči prasklinám a škrábancům lze mýt v… více informací

4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks
Kde koupit:
obchody 4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks
Kompletní specifikace:
popis 4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks
Český návod:
návod 4Home Termo sklenice na cappuccino Hot&Cool 0,28l 2 ks

4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150?

Je vám v posteli smutno? Máme pro vás pohodlné řešení. Polštář „náhradní manžel“ se dá skvěle použít jako objímací. Relaxační polštář pro váš pohodlný a zdravý spánek. Můžete ho využít jakkoliv – na zahradě, při relaxaci, čtení či sledování televize. Jako doplněk k polštáři si můžete koupit povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel, který naleznete po kliknutí zde.Polštář je vyroben z kvalitního broušeného mikrovlákna, které zaručí maximální komfort. Povlak polštáře lze prát samostatně. Pro vaše pohodlí je výplň opatřena povlakem se zipovým uzávěrem, lze ji tak libovolně regulovat. Polštář je vhodný pro alergiky. … více informací

4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150
Kde koupit:
obchody 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150
Kompletní specifikace:
popis 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150
Český návod:
návod 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel 50×150

4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm?

Oboustranný atraktivní přehoz na postel Doubleface přinese moderní styl a pohodlí do vašeho domova. Oživte a zútulněte svoji ložnici tímto elegantním doplňkem. Ochrání vaši postel i povlečení před vyblednutím a navíc bude vaše postel vždy rychle ustlaná. Jak sám název napovídá, přehoz je oboustranný, vrchní strana je sytě modrá, druhá krémová. Můžete použít podle potřeby a nálady.Měkoučký materiál s originálním plastickým vzorem dokonale kopíruje tvar nábytku. Přehoz můžete také použít jako velkou deku, do které se zachumlá celá rodina. Součástí balení jsou dva povlaky na polštářky se stejným vzorem ZDARMA.Sada obsahuje: přehoz na postel 220 x 240 cm 2x povlak na polštářek 40 x 40 cm … více informací

4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm
Kde koupit:
obchody 4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm
Kompletní specifikace:
popis 4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm
Český návod:
návod 4Home prehoz na postel 220 cm x 240 cm, 40 cm x 40 cm

4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90?

Večer budete poklidně uléhat, ráno zvesela vstávat. Tak skvěle se vám bude spát v tomto úžasném barevném povlečení. Směs pestrých barev v nápaditých kombinacích s ornamenty osvěží vaši mysl a naladí pozitivní myšlení. Toto originální povlečení nesmí chybět ve vaší ložnici.Příjemný jemný vzdušný materiál se velmi snadno udržuje a rychle schne. Povlečení je opatřeno zapínáním na zip pro vaše maximální pohodlí. Souprava obsahuje: 2x povlak na polštář 70 x 90 cm 2x povlak na přikrývku 140 x 200 cm … více informací

4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90
Kde koupit:
obchody 4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90
Kompletní specifikace:
popis 4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90
Český návod:
návod 4Home povlečení Daliah 2x140x200 2x70x90

4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray?

Náhradní hlavice je určena pro Mop Easy Quick Spray (objednací číslo mopu 801980) značky 4Home, se kterým spolehlivě vytřete dlaždice i kamenné podlahy. Hlavice je vyrobena z mikrovlánka, který důkladně saje mastnotu a veškeré nečistoty. Uchycení na suchý zip umožňuje snadnou manipulaci. Náhradu lze prát v pračce bez aviváže až při 60 °C. … více informací

4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray
Kde koupit:
obchody 4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray
Kompletní specifikace:
popis 4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray
Český návod:
návod 4Home náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray

4Home jersey prostěradlo bílé 180×200 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home jersey prostěradlo bílé 180×200 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home jersey prostěradlo bílé 180×200 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home jersey prostěradlo bílé 180×200?

Dopřejte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku, protože výběr prostěradla je stejně důležitý jako povlečení. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku.Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností. … více informací

4Home jersey prostěradlo bílé 180×200 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home jersey prostěradlo bílé 180×200
Kde koupit:
obchody 4Home jersey prostěradlo bílé 180×200
Kompletní specifikace:
popis 4Home jersey prostěradlo bílé 180×200
Český návod:
návod 4Home jersey prostěradlo bílé 180×200