4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks?

Originální termo sklenice nejenom pro milovníky piva. Díky dokonale propracovanému designu můžete svůj oblíbený nápoj vnímat všemi smysly.Sklenice jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Jsou proto vhodné pro podávání studených i teplých nápojů. Výhodou borosilikátového skla je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči prasklinám a škrábancům lze mýt v myčce nádobí při použití teplého nápoje se nespálíte udrží ideální teplotu nápoje po dlouhou dobuVlastnosti: ručně foukané dvojitá stěna vysoká odolnost vůči mechanickému poškození vysoké termoizolační… více informací

4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks
Kde koupit:
obchody 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks
Kompletní specifikace:
popis 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks
Český návod:
návod 4Home Termo sklenice na pivo Hot&Cool 0,37l 2 ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná