Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg?

FLORIA Travní směs Král trávníků je travní směs nejvyšší kvality určená k zakládání reprezentativních ploch v okolí rodinných domů. Po použití této směsi travník vyniká pružným měkkých drnem a je odolný extrémním zátěžím. Vytváří středně jemný, hustý a dobře odnožující trávník. Obsahuje Zeolit, který na sebe poutá živiny a provzdušňuje půdu. Správným použitím má trávník stálou sytou barvu a nevyžaduje intenzivní ošetřování. složení: odrůdy trav nejvyšší kvality obsahuje Zeolit, přírodní hornina, která provzdušňuje půdu a poutá živiny a vodu hustý trávník odolný vysoké zátěži dávkování: 10 kg = 500 m2 TIP pro dokonalý trávník – nezapomínejte na trávníková hnojiva a prostředky proti mechu a plevelům.ZEOLITpřírodní materiál, dokáže zadržet společně s vodou i živiny, nedochází k jejich… více informací

Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg
Kde koupit:
obchody Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg
Český návod:
návod Agro CS FLORIA Travní směs Král trávníků 10 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná