Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg?

FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 je ideální pomocník na opravu vzhledu Vašeho trávníku. Pokud se Vám objevují po zimě lysiny nebo je trávník nějakým způsobem poškozen, je použití tohoto přípravku nejjednodušším a nejrychlejším způsobem opravy. Jedním krokem poškozené místo snadno opravíte. Za velmi krátkou dobu Vám vyroste na poškozeném místě nový odolný trávník. Tento prostředek je vyroben z prémiového kokosového substrátu, semen rychle klíčících trav a dlouhodobě působícího hnojiva. Všechny složky společně zajistí semenům trav ideální prostředí pro jejich rychlé klíčení a růst. oprava poškozeného trávníku ve 3 krocích a pomocí jediného výrobku kokosový substrát dobře zadržuje vodu a podporuje klíčení trav semena trav obsahují speciální druh rychle klíčících trav- nový trávník vzklíčí již… více informací

Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg
Kde koupit:
obchody Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg
Český návod:
návod Agro CS FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 1 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná