AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l?

Mulčovací kůra je ekologicky nezávadný 100 % přírodní materiál, který slouží jako ochrana proti plevelům, výparu vody, zmrznutí rostlin apod. Po jejím použití nevzniká odpad. Vlastnosti a výhody Velikost frakce 0 – 8 cm Zabraňuje vysychání půdy tj. udržuje vlhkost půdy, čímž šetří vodu Zabraňuje erozi u výsadeb na svažitých pozemcích či udržuje schůdnost pěšin i za deštivého počasí. Působí humusotvorně a zabraňuje růstu plevelů. V zimě chrání kořenový bal před promrznutím (růže, stromy, keře). Je ideální pro půdokryvné pokrytí zeminy na záhonech. Použití Mulčovací kůra je určená k mulčování záhonů kolem květin, keřů a okrasných stromů. Na nakypřený a urovnaný povrch půdy (zbavený vytrvalých plevelů) se nasype 3 – 10 cm vysoká vrstva kůrového mulče. Obecně se doporučuje každým rokem… více informací

AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l
Kde koupit:
obchody AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l
Kompletní specifikace:
popis AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l
Český návod:
návod AGRO CS Mulčovací kůra GARDEN LINE 70 l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná