AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l?

Totální herbicid pro hubení plevelů a nežádoucí vegetace. TOUCHDOWN QUATTRO obsahuje účinnou látku glyfosát, která je přijímána listy. Přípravek působí neselektivně jako listový systemický herbicid proti širokému spektru jednoletých a víceletých plevelů včetně pýru plazivého, pcháče osetu a mléče rolního před setím nebo výsadbou, před sklizní nebo na strniště. V rostlinách se rychle šíří. Po aplikaci na list aktivně rostoucích plevelů je TOUCHDOWN QUATTRO translokován do kořenů, stolonů, oddenků, což vede k totálnímu zničení rostliny. Proto je důležité, aby plevele dosáhly dostatečné plochy povrchu listů, zajišťující vstřebání přípravku. Optimální doba pro aplikaci proti vytrvalým plevelům je těsně před nebo na začátku květu. K dosažení dostatečné translokace přípravku TOUCHDOWN QUATTRO do… více informací

AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l
Kde koupit:
obchody AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l
Kompletní specifikace:
popis AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l
Český návod:
návod AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná