AgroBio odpuzovač koček 500ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio odpuzovač koček 500ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio odpuzovač koček 500ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio odpuzovač koček 500ml?

AgroBio odpuzovač koček 500ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio odpuzovač koček 500ml
Kde koupit:
obchody AgroBio odpuzovač koček 500ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio odpuzovač koček 500ml
Český návod:
návod AgroBio odpuzovač koček 500ml

Přírodní repelent (sprej) na odpuzování koček. Jeho vůně je pro kočky nepříjemná a kočku tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je vhodný pro použití ve volném prostoru. Může způsobit skvrny. Před použitím doporučujeme vyzkoušet na méně viditelném místě. Biocid. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Vaše kočka chodila. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Aplikace a dávkování: Přípravek (k omažitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby vaše kočka chodila. Sprej… více informací

AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml?

AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml
Kde koupit:
obchody AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml
Český návod:
návod AgroBio sprej odpuzovač koček 500ml

Odpuzovač koček – sprej na odpuzování koček (biocidní repelent).
Přírodní repelent (sprej) na odpuzování koček. Jeho vůně je pro kočky nepříjemná a kočku tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen výhradně pro použití ve volném prostoru. Biocid. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Vaše kočka chodila. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi. Odpuzovač koček působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kočky odpudil od postříkaného místa. Jeho vůně je pro kočky… více informací

Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml?

Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml
Kde koupit:
obchody Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml
Český návod:
návod Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml

Sprej na odpuzování psů (biocidní repelent). Jeho vůně je pro psy nepříjemná a psy tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen výhradně pro použití ve volném prostoru. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Jak KP Odpuzovač psů použít: Přípravek nastříkejte všude tam, kde chcete zabránit nežádoucímu pohybu psů. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě.
Aplikace a dávkování: Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Váš pes chodil. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi. Odpuzovač psů… více informací

AgroBio WUXAL Kalcium 1 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio WUXAL Kalcium 1 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio WUXAL Kalcium 1 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio WUXAL Kalcium 1 l?

Podrobnosti o produktu 010405 Wuxal Kalcium je hnojivo na bázi dusičnanu vápenatého a močoviny, obsahující dále hořčík a stopové prvky pro použití v plodinách s vysokými nároky na vápník, zejména v ovocnářství, vinné révě, v zelinářství a v okrasných rostlinách. Hnojivo je určeno k použití na list. Rostlinami je rychle přijímáno a transportováno do míst, kde je ho nejvíce zapotřebí (listy a plody). Při jeho pravidelném používání není tedy jeho spotřeba rostlinami závislá na jeho množství a formě v půdě a intenzitě transpiračního proudu z kořenů do nadzemní části rostliny a je zabráněno jeho deficitu. Používat pouze v případě skutečné potřeby. Nedoporučuje se překračovat dávkování. Charakteristika: Kapalné suspenzní N hnojivo se stopovými prvky 10procent N plus 15procent CaO plus 2procent… více informací

AgroBio WUXAL Kalcium 1 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio WUXAL Kalcium 1 l
Kde koupit:
obchody AgroBio WUXAL Kalcium 1 l
Kompletní specifikace:
popis AgroBio WUXAL Kalcium 1 l
Český návod:
návod AgroBio WUXAL Kalcium 1 l

AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l?

Totální herbicid pro hubení plevelů a nežádoucí vegetace. TOUCHDOWN QUATTRO obsahuje účinnou látku glyfosát, která je přijímána listy. Přípravek působí neselektivně jako listový systemický herbicid proti širokému spektru jednoletých a víceletých plevelů včetně pýru plazivého, pcháče osetu a mléče rolního před setím nebo výsadbou, před sklizní nebo na strniště. V rostlinách se rychle šíří. Po aplikaci na list aktivně rostoucích plevelů je TOUCHDOWN QUATTRO translokován do kořenů, stolonů, oddenků, což vede k totálnímu zničení rostliny. Proto je důležité, aby plevele dosáhly dostatečné plochy povrchu listů, zajišťující vstřebání přípravku. Optimální doba pro aplikaci proti vytrvalým plevelům je těsně před nebo na začátku květu. K dosažení dostatečné translokace přípravku TOUCHDOWN QUATTRO do… více informací

AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l
Kde koupit:
obchody AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l
Kompletní specifikace:
popis AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l
Český návod:
návod AgroBio TOUCHDOWN QUATTRO 1l

AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml?

Stabilizovaná vodní suspenze insekticidního přípravku pro použití určeného k hubení škodlivého a obtížného hmyzu. Je použitelný v bytech, obchodech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a výrobnách, jakož i v objektech živočišné výroby apod. Oblast použití Mol šatní – Hubení – 10 ml / 1 l / 20 m2 – Postřik – celoročně Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Klíšťata – Hubení – 50 ml / 10 l vody – Postřik – duben, květen, červen, červenec, srpen, září Poznámka: Dávka 50 ml připravené aplikační kapaliny na 1 m2 plochy. Duben až červen, září. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před… více informací

AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml
Kde koupit:
obchody AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml
Český návod:
návod AgroBio Opava K-Othrine 25 SC – 50 ml

AgroBio Opava BORAX 500 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Opava BORAX 500 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Opava BORAX 500 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Opava BORAX 500 g?

Borax 500 g přípravek s obsahem boru Hnojivo Borax, přípravek s obsahem boru, který se používá jako hnojivo k odstranění nedostatku boru u rostlin a stromů.Borax je hnojivo určené pro přihnojování ovocných stromů a stromků, zejména hrušní.Bor ovlivňuje významně klíčivost pylu.Nedostatek boru způsobuje srdéčkovou hnilobu u řepy, cukrovky, poškození bulev celeru … více informací

AgroBio Opava BORAX 500 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Opava BORAX 500 g
Kde koupit:
obchody AgroBio Opava BORAX 500 g
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Opava BORAX 500 g
Český návod:
návod AgroBio Opava BORAX 500 g

AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g?

Podrobnosti o produktu 010523 Prášek proti štěnicím, švábům a jinému lezoucímu hmyzu. Je vhodný na hubení škůdců v následujících prostorách: domy, byty, hotely, restaurace, bary, jídelny, dopravní prostředky (lodě, vlaky, letadla), průmyslové sklady, chovné prostory a stáje, apod., a to za dodržování odpovídajících bezpečnostních opatření. Přípravek ve formě bílého prášku bez zápachu. Účinná látka: deltamethrin. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. … více informací

AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g
Kde koupit:
obchody AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g
Český návod:
návod AgroBio Opava ATAK Somi proti štěnicím a švábům 200 g

AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml?

Karate Zeon 5 CS Přípravek KARATE se ZEON technologií 5 CS je pyrethroidní nesystemický insekticid proti širokému spektru žravého a savého hmyzu. Usmrcuje hmyz jako dotykový a požerový jed. Působí zejména proti žravým škůdcům (Lepidoptera, Coleoptera) jako kontaktní jed s výraznou účinností. Dále má velmi dobrou účinnost na savý hmyz (Homoptera). Pokud se přípravek použije pro časnou jarní aplikaci, má výrazné vedlejší účinky na svilušky (Tetranychidae). Vyznačuje se rychlou účinností (knockdownefekt) a dlouhým reziduálním působením. Je světlostabilní, což umožňuje jeho použití proti rozvlekle nastupujícím škůdcům. Dráždivé účinky vyvolávají neklid hmyzu a nutí i skrytě žijící druhy ke kontaktu s účinnou látkou. Má repelentní účinek. Přípravek dobře působí při nízkých teplotách do 20–25 °C… více informací

AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml
Kde koupit:
obchody AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml
Český návod:
návod AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml

AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml?

Effect aerosol proti vosám a sršňům je kontaktní insekticid s okamžitým a prodlouženým účinkem, určený k hubení vos a sršňů. Zvláštní složení dvou aktivních látek umožňuje také prodloužený účinek. A tím ochrání váš obytný i jiný prostor ještě dlouho bez obtížného hmyzu (vos, sršnů,…). Vzhledem k tomu, že aerosol nosí aktivní látku až do vzdálenosti 4-6 m, je možné hnízdo postříkat z větší vzdálenosti. Insekticid ve formě rozprašovače – 750 ml. Okamžité působení. Prodloužené působení. Obsahuje odpuzovač, zamezující návratu hmyzu na ošetřený povrch. Prostředek obsahuje také přísadu aroma osvěžující vzduch. Oblast použití: Vosa – Hubení – Přímý postřik – Postřik – květen, červen, červenec, srpen, září Poznámka: Aerosol proti vosám a sršňům. Kontaktní insekticid s okamžitým a prodlouženým… více informací

AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml
Kde koupit:
obchody AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml
Český návod:
návod AgroBio Effect proti vosám a sršňům 750 ml