Amazonas Mosquito Traveller recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Amazonas Mosquito Traveller a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amazonas Mosquito Traveller před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Amazonas Mosquito Traveller?

Hamaka / houpací síť AMAZONAS® Mosquito Traveller Amazonas Mosquito Traveller je cestovatelská hamaka s moskytiérou chránící proti létajícímu i lezoucímu hmyzu. Dovnitř se vstupuje přes boční vstup moskytiéry zapínaný na zip. Moskytiéru drží od těla napnuté dodávané lano. Houpací síť lze použít i bez sítě proti hmyzu. Celý set je ultra lehký a zabalený je velmi kompaktní. Hamaka je dodávána v praktickém přepravním obalu stejného barevného provedení se stahovací šňůrkou. Díky královským rozměrům mohou v síti relaxovat i osoby většího vzrůstu. Použitý materiál je testovaný nezávislou laboratoří a neobsahuje závadné azosloučeniny. U sítě je dosaženo větší bezpečnosti použitím pevnějších šňůr k zavěšení, než jsou běžně používány. Parametry: Celková délka: cca 350 cm. Rozměry plochy… více informací

Amazonas Mosquito Traveller důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Amazonas Mosquito Traveller
Kde koupit:
obchody Amazonas Mosquito Traveller
Kompletní specifikace:
popis Amazonas Mosquito Traveller
Český návod:
návod Amazonas Mosquito Traveller

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná