Amazonas Moskito-Traveller EXTREME recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Amazonas Moskito-Traveller EXTREME a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amazonas Moskito-Traveller EXTREME před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Amazonas Moskito-Traveller EXTREME?

Moskito-Traveller EXTREME je houpací síť kombinující výhodu mechanické ochrany proti hmyzu (moskytiéra) s chemickou bariérou (impregnace Tanatex). Tkanina lehací plochy i samotná moskytiéra jsou impregnovány přípravkem Tanatex. Impregnace dlouhodobě odpuzuje hmyz, jako jsou například komáři, moskyti, klíšťata, mravenci, roztoči. Boční vstup je uzavírán na zip. Vyznačuje se zvětšenou lehací plochou, je určena pro jednu osobu. Díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům Vám nebude překážet v batůžku nebo ji můžete nosit ve větší kapse. Jedné osobě poskytuje dostatek pohodlí pro nocování pod širým nebem. Je vyrobena z prodyšného nylonu a je odolná povětrnostním podmínkám. Pokud nebudete moskytiéru v některých případech využívat, obraťte síť jednoduše naruby. Síť je balena ve vaku ze… více informací

Amazonas Moskito-Traveller EXTREME důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Amazonas Moskito-Traveller EXTREME
Kde koupit:
obchody Amazonas Moskito-Traveller EXTREME
Kompletní specifikace:
popis Amazonas Moskito-Traveller EXTREME
Český návod:
návod Amazonas Moskito-Traveller EXTREME

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná