Arcadia 4-Gang Socket With Timer recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Arcadia 4-Gang Socket With Timer a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Arcadia 4-Gang Socket With Timer před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Arcadia 4-Gang Socket With Timer?

Arcadia 4-Gang Socket With Timer důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Arcadia 4-Gang Socket With Timer
Kde koupit:
obchody Arcadia 4-Gang Socket With Timer
Kompletní specifikace:
popis Arcadia 4-Gang Socket With Timer
Český návod:
návod Arcadia 4-Gang Socket With Timer

Chladiče vody v mořských i sladkovodních akváriiích Arcadia Aquarium Chiller jsou výkonné přístroje pro udržení stabilní požadované teploty vody. Zvláště v mořských akváriích je nutné vodu ochlazovat, aby vyhovovala požadavkům ryb, bezobratlých i korálů.
Arcadia Aquarium Chiller jsou vybaveny titanovým výměníkem, jsou proto zcela odolné i proti slané mořské vodě. Výkonný chladící systém je schopen ochlazovat vodu v akváriích o objemu do 500 L, respektive do 2000 L (v závislosti na modelu a požadované teplotě). 
Chladiče obsahují snadno vyjímatelný a čistitelný vzduchový filtr, samozřejmostí je digitální kontrolní panel s digitálním termostatem a teploměrem. Velmi snadno se používají a v závislosti na objemu akvária jsou schopny ochladit vodu až o 12°C.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná