ARCADIA Bird Lamp Compact 20W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARCADIA Bird Lamp Compact 20W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Bird Lamp Compact 20W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCADIA Bird Lamp Compact 20W?

ARCADIA Bird Lamp Compact 20W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCADIA Bird Lamp Compact 20W
Kde koupit:
obchody ARCADIA Bird Lamp Compact 20W
Kompletní specifikace:
popis ARCADIA Bird Lamp Compact 20W
Český návod:
návod ARCADIA Bird Lamp Compact 20W

Arcadia Bird Lamp Compact – Kompaktní žárovka vhodná pro všechny druhy ptáků, chovaných v zajetí. Excelentní technologie. – Arcadia Bird Lamp v kompaktní verzi je ideálním řešením pro chovatele menšího počtu ptáků, kdy nepotřebujeme osvětlovat velké voliéry. Každý, i jednotlivě doma chovaný papoušek či jiný opeřený člen domácnosti by měl mít možnost slunit se stejně, jako v přírodě. Pokud se rozhodnete používat kompaktní žárovky Arcadia, zakrátko rozeznáte změny v chování Vašich ptáků, zvýší se jejich apetit, ptáci budou vypadat zdravěji a zobrazí se v těch nejkrásnějších barvách. Arcadia Bird Lamp Compact také zlepšuje výsledky v odchovech mláďat. produkuje excelentní přírodní zbarvení peří obsahuje 2.4% UVB a 12% UVA, optimální pro chov ptáků podporuje apetit a sexuální chování ptáků… více informací

ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm?

ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm
Kde koupit:
obchody ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm
Kompletní specifikace:
popis ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm
Český návod:
návod ARCADIA Bird Lamp T8 Bird Lamp 36W 120 cm/26mm

Teplota barev, výdej UV záření a světelné spektrum jsou kombinovány právě tak, aby vyhovovaly různým druhům chovaných ptáků. Arcadia Bird Lamp obsahuje speciální plyny, aby dokázala napodopit přirozené světlo. 12% vydávaného UV zahrnuje 2.4% UVB. Arcadia Bird Lamp podporuje přirozené chování ptáků, zlepšuje jejich chuť k jídlu a sexuální chování. Ptáci jsou pod těmito zářivkami rovněž zobrazováni v těch nejkrásnějších barvách. Zářivka Arcadia Bird Lamp je také nabízena v kompaktní verzi pro objímky E27.
více informací

Arcadia 4-Gang Socket With Timer recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Arcadia 4-Gang Socket With Timer a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Arcadia 4-Gang Socket With Timer před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Arcadia 4-Gang Socket With Timer?

Arcadia 4-Gang Socket With Timer důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Arcadia 4-Gang Socket With Timer
Kde koupit:
obchody Arcadia 4-Gang Socket With Timer
Kompletní specifikace:
popis Arcadia 4-Gang Socket With Timer
Český návod:
návod Arcadia 4-Gang Socket With Timer

Chladiče vody v mořských i sladkovodních akváriiích Arcadia Aquarium Chiller jsou výkonné přístroje pro udržení stabilní požadované teploty vody. Zvláště v mořských akváriích je nutné vodu ochlazovat, aby vyhovovala požadavkům ryb, bezobratlých i korálů.
Arcadia Aquarium Chiller jsou vybaveny titanovým výměníkem, jsou proto zcela odolné i proti slané mořské vodě. Výkonný chladící systém je schopen ochlazovat vodu v akváriích o objemu do 500 L, respektive do 2000 L (v závislosti na modelu a požadované teplotě). 
Chladiče obsahují snadno vyjímatelný a čistitelný vzduchový filtr, samozřejmostí je digitální kontrolní panel s digitálním termostatem a teploměrem. Velmi snadno se používají a v závislosti na objemu akvária jsou schopny ochladit vodu až o 12°C.
více informací

ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka?

ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka
Kde koupit:
obchody ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka
Kompletní specifikace:
popis ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka
Český návod:
návod ARCADIA Parrot Pro 24W náhradní žárovka

Arcadia Parrot PRO Compact je ideálním řešením pro chovatele menšího počtu ptáků, kdy nepotřebujeme osvětlovat velké voliéry. Každý, i jednotlivě doma chovaný papoušek či jiný opeřený člen domácnosti by měl mít možnost slunit se stejně, jako v přírodě. Parrot PRO Compact je ihned připraven k použití, stačí zapojit do sítě el. vedení. Doporučujeme jeho zavěšení nad klec s ptáky, vhodnou možností je použití stojanu Arcadia (není součástí balení) – viz. instruktážní video.
Pokud se rozhodnete používat kompaktní žárovky Arcadia, zakrátko rozeznáte změny v chování Vašich ptáků, zvýší se jejich apetit, ptáci budou vypadat zdravěji a zobrazí se v těch nejkrásnějších barvách. Arcadia Parrot PRO Compact také zlepšuje výsledky v odchovech mláďat.

produkuje excelentní přírodní zbarvení peří
více informací

Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor?

Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor
Kde koupit:
obchody Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor
Kompletní specifikace:
popis Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor
Český návod:
návod Arcadia Gyractor G400 Bio Reactor

Popis: – Unikátní design, který rovnoměrně rozptyluje vodu a pomáhá odstraňovat bakterie.- Využívá velmi úsporné čerpadlo.- V balení je speciální disk, který udržuje médium uvnitř reaktoru bez nutnosti použití houby.- Regulace proudu.- Jednoduchá údržba.- Vysoce odolný rotor.- Lze používat interně i externě.- Tichý provoz.- Obsahuje před filtr, adaptéry na hadice, přísavky.Parametry: – Výkon čerpadla: 800 L/h- Výtlak čerpadla: 1,2 m – Příkon čerpadla: 9 W- Průměr komory: 70 mm- Výška: 370 mm- Objem: 1,25 LVideo:
více informací

Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor?

Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor
Kde koupit:
obchody Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor
Kompletní specifikace:
popis Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor
Český návod:
návod Arcadia Gyractor G1000 Bio Reactor

Popis: – Unikátní design, který rovnoměrně rozptyluje vodu a pomáhá odstraňovat bakterie.- Využívá velmi úsporné čerpadlo.- V balení je speciální disk, který udržuje médium uvnitř reaktoru bez nutnosti použití houby.- Regulace proudu.- Jednoduchá údržba.- Vysoce odolný rotor.- Lze používat interně i externě.- Tichý provoz.- Obsahuje před filtr, adaptéry na hadice, přísavky.Parametry: – Výkon čerpadla: 1200 L/h- Výtlak čerpadla: 1,45 m – Příkon čerpadla: 15 W- Průměr komory: 90 mm- Výška: 470 mm- Objem: 2,5 LVideo:
více informací

ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5?

ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5
Kde koupit:
obchody ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5
Kompletní specifikace:
popis ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5
Český návod:
návod ARCADIA Bird Lamp 8W 30cm/16mm T5

Zářivky pro ptáky Arcadia Bird Lamp T5 nabízejí několikanásobně více světla, než zářivky typu T8.
Bird Lamp T5 jsou speciálně konstruovány tak, aby výdej UVB záření odpovídal přirozeným požadavkům ptáků (2.4% UVB), a zároveň aby voliéry či místnosti s ptáky byly co nejvíce osvětleny. Doporučujeme zářivky Bird Lamp T5 zvláště pro rozlehlé ptačí místnosti a velké voliéry (54W verze) nebo pro bednové klece či jednotlivé kovové klece s papoušky (8W verze).
UVB záření je nezbytné pro správnou syntézu vápníku a přirozené vytváření vitamínu D3 v těle. UVB záření ovlivňuje chování ptáků, příznivě působí na chuť k jídlu a sexuální chování. Vhodné zářivky jsou nezbytné zejména v zimním období, kdy ptáci nevyužívají venkovních voliér, nebo při celoročním chovu uvnitř.
Při použití zářivek Arcadia Bird… více informací

Arcadia Aquarium Chiller 250 W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Arcadia Aquarium Chiller 250 W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Arcadia Aquarium Chiller 250 W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Arcadia Aquarium Chiller 250 W?

Arcadia Aquarium Chiller 250 W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Arcadia Aquarium Chiller 250 W
Kde koupit:
obchody Arcadia Aquarium Chiller 250 W
Kompletní specifikace:
popis Arcadia Aquarium Chiller 250 W
Český návod:
návod Arcadia Aquarium Chiller 250 W

Chladiče vody v mořských i sladkovodních akváriiích Arcadia Aquarium Chiller jsou výkonné přístroje pro udržení stabilní požadované teploty vody. Zvláště v mořských akváriích je nutné vodu ochlazovat, aby vyhovovala požadavkům ryb, bezobratlých i korálů.
Arcadia Aquarium Chiller jsou vybaveny titanovým výměníkem, jsou proto zcela odolné i proti slané mořské vodě. Výkonný chladící systém je schopen ochlazovat vodu v akváriích o objemu do 500 L, respektive do 2000 L (v závislosti na modelu a požadované teplotě). 
Chladiče obsahují snadno vyjímatelný a čistitelný vzduchový filtr, samozřejmostí je digitální kontrolní panel s digitálním termostatem a teploměrem. Velmi snadno se používají a v závislosti na objemu akvária jsou schopny ochladit vodu až o 12°C.
více informací

Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g?

Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g
Kde koupit:
obchody Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g
Kompletní specifikace:
popis Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g
Český návod:
návod Arcadia EarthPro Insecti Gold 300 g

Jedinečné doplňkové krmivo pro všechny hmyzožravé plazy, které může tvořit až 60% celkové krmné dávky. Bohaté a vyvážené složení zahrnující hmyz, květy, ovoce, med a probiotika společně s plným spektrem vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů nabízí skvělou možnost, jak nabídnout agamám, chameleonům a ostatním hmyzožravým plazům chutné zpestření jídelníčku.
Ideální pro agamy vousaté a chameleony jemenské.
Krmivo se jednoduše připravuje, dávkuje i uchovává. Insecti Gold je perfektní možností, jak zcela správně a zároveň ekonomicky krmit. Krmivo neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani aditiva.

Složení: larvy Hermetia illucens, mouka z hnědé rýže, chrousti, proteinový prášek, uhličitan vápenatý, mouční červi, krevetky, karotka, banán, minerální prášek, papája, dikalcium fosfát,… více informací

ARCADIA Bird Lamp Compact E26 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARCADIA Bird Lamp Compact E26 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Bird Lamp Compact E26 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCADIA Bird Lamp Compact E26?

ARCADIA Bird Lamp Compact E26 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCADIA Bird Lamp Compact E26
Kde koupit:
obchody ARCADIA Bird Lamp Compact E26
Kompletní specifikace:
popis ARCADIA Bird Lamp Compact E26
Český návod:
návod ARCADIA Bird Lamp Compact E26

Arcadia Bird Lamp v kompaktní verzi je ideálním řešením pro chovatele menšího počtu ptáků, kdy nepotřebujeme osvětlovat velké voliéry. Každý, i jednotlivě doma chovaný papoušek či jiný opeřený člen domácnosti by měl mít možnost slunit se stejně, jako v přírodě.
Pokud se rozhodnete používat kompaktní žárovky Arcadia, zakrátko rozeznáte změny v chování Vašich ptáků, zvýší se jejich apetit, ptáci budou vypadat zdravěji a zobrazí se v těch nejkrásnějších barvách. Arcadia Bird Lamp Compact také zlepšuje výsledky v odchovech mláďat.

produkuje excelentní přírodní zbarvení peří
obsahuje 2.4% UVB a 12% UVA, optimální pro chov ptáků
podporuje apetit a sexuální chování ptáků
nikdy nebliká
vhodná i pro velmi malé chovné prostory

Pozor! Arcadia Bird Lamp Compact E26 je určena pro… více informací